KONST / Litografier / Färglitografi 7366200
nr 736 6200
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi , Corneille (1922-2010), sign. 123/150, 1987, 96 x 76
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 30 januari 2012
4.000 kr
5.000 kr
4.000 kr
- Klassiska
Corneille
Läs mer om Corneille
Signe Persson-Melin (f. 1925)